Szczotka do WC Blomus Sono Micro Chip

Szczotka do WC Blomus Sono Micro Chip z nowej kolekcji oryginalnych produktów niemieckich projektantów, doskonale wpasowujący się w skandynawski styl.

Więcej szczegółów

Wysyłka szczotki 2-4 dni.

153,66 zł brutto

Więcej informacji

Szczotka do WC Blomus Sono Micro Chip z najnowszej kolekcji Sono niemieckiego producenta wyjątkowych akcesoriów łazienkowych.

Matowa, szara szczotka toaletowa z miękką w dotyku powierzchnią i zaokrąglonymi krawędziami zapewnia przyjemne uczucie. Akcesoria Sono wykonane są z ceramiki, kompozytu i silikonu a ich gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia.

Szczotka do toalety Blomus Sono idealnie wkomponuje się do większości aranżacji łazienkowych. Kolekcja łazienkowa Blomus SONO jest niezwykle funkcjonalna, i jednocześnie odzwierciedla estetyczną wizję marki, tworząc uspokajające i harmonijne otoczenie w codziennym korzystaniu z łazienki.

Kolorystyka: Jasno szara
Wymiary: Wysokość: 39 cm Średnica: 11 cm
Materiał: Ceramika, Tworzywo sztuczne, Stal nierdzewna

Blomus jest synonimem inteligentnego, minimalistycznego i funkcjonalnego projektu współczesnego domu. Marka założona w 1961 roku i zakorzeniona w niemieckiej tradycji wyjątkowej jakości i wysoko wykwalifikowanego rzemiosła.

Zapasowa główka szczoteczki dostępna jako odrębna pozycja.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: