Dozowniki mydła - Duży wybór - Najwyższa jakość - Ekskluzywne wyposażenie wnętrz, akcesoria łazienkowe Decoarty.pl
Dozowniki mydła

Jeśli szukacie nowego dozownika mydła do swojej łazienki, to jesteście we właściwym miejscu. Niezależnie od tego, czy ma on być z pompką, czy automatyczny, w naszym sklepie znajdziecie ten, którego będziecie mogli wygodnie używać. Do kompletu wyszukajcie również mydelniczki łazienkowe - bez względu na to, czy są używane do mycia rąk w łazience, czy do mycia rąk w zlewie kuchennym, a także szczotki i kubki na szczoteczki.
Kupujcie dozowniki mydła w sklepie online decoarty.pl.

Dozowniki mydła 

Jest 96 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 96 elementów

Automatyczne dozowniki mydła

Automatyczny dozownik mydła to dotykowe podejście do mycia rąk w łazience lub zlewie kuchennym. Ponieważ jego stosowanie nie wymaga używania rąk, to automatyczne dozowniki mydła pomagają ograniczyć zarazki w łazience lub w zlewie kuchennym. Automatyczne dozowniki mydła współdziałają z bateriami, więc upewnijcie się, że Wasza bateria, jest dostosowana do nich.

Dekoracyjne dozowniki mydła

Dozowniki do mydła drewniane

Dozowniki mydła dekoracyjne są idealnym dodatkiem do łazienki, np. aby odświeżyć blat umywalki. Przy tak wielu dostępnych dozownikach mydeł różniących się wyglądem, kolorem i kształtem, z pewnością znajdzie się taki, który zmieni wystrój Waszej łazienki na nowy.

Dozowniki mydła w pianie

Wśród wielu różnych dozowników z naszej oferty, znajdziecie również takie z bardzo ciekawym rozwiązaniem, czyli dozowniki mydła spieniające. Podczas naciskania pompki dozownika, mydło w specjalnej dyszy zostaje przerobione na pianę która wolno wypływa na dłoń. Proces ten przekłada się na wiele korzyści, jedną z nich jest oszczędność mydła, a drugą brak kapiącego i ściekającego mydła.

Jeśli szukacie według kształtu, wybierzcie któryś z okrągłych dozowników mydła, dozowników mydła prostokątnych lub jednego z nowatorskim kształtem. Jeśli szukacie odrobiny elegancji w swojej łazience, mamy dozowniki z doskonałym wykończeniem, które dodają luksusu i klasy, takie jak np. dozowniki do mydła Glamour Kleine Wolke z chromowanym lub złotym wykończeniem. Istnieją również marmurowe dozowniki mydła, które mogą pasować do tradycyjnego wyglądu jak i do marmurowego wykończenia łazienki. Do współczesnego stylu łazienki, możecie wybrać dozowniki szklane z unikalnymi wzorami.

Dozowniki mydła naścienne

Oprócz wolnostojących dozowników mydła na naszej stronie dostępne są również dozowniki mydła na ścianę. Jeśli macie małą umywalkę w łazience, to ścienny dozownik mydła będzie idealnym rozwiązaniem, które pomoże ci zaoszczędzić miejsce. Naścienne dozowniki mydła są łatwe do zamontowania i możecie wybrać dowolne miejsce na ścianie, aby je zamontować! Po bezpiecznym zamontowaniu z dużą łatwością można obsługiwać pompkę zamontowanego dozownika. W naszym sklepie możecie znaleźć ścienne dozowniki mydła ze stali nierdzewnej lub chromowanym wykończeniem pasującym do kranu i zlewu. Znajdziecie także podwójne, na mydło i balsam do rąk.

W decoarty.pl staramy się zagwarantować abyście mieli wiele opcji wyboru przed zakupem. Dlatego mamy szeroki wybór akcesoriów, w tym dozowniki mydła takich marek jak Blomus, Aquanova, Moeve, Kleine Wolke. Chcemy mieć pewność, że gdy szukacie sklepu w internecie, w którym będziecie mogli kupić dozowniki mydła, to znajdziecie ten, który jest odpowiedni właśnie dla Was, bez względu na to, czy jest to Blomus, Aquanova, czy coś zupełnie innego i wyjątkowego do Waszej łazienki. Każdego dnia mamy bardzo dużo wspaniałych ofert bez potrzeby wychodzenia z domu.