Poduszki do sypialni Decoarty.pl - Ekskluzywne wyposażenie wnętrz, akcesoria łazienkowe Decoarty.pl
Poduszki

Poduszki puchowe

Produkt na odprężający sen może być tuż pod Twoją głową, a wybór odpowiedniej poduszki do spania jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla udanego snu. Odpowiednia poduszka jest ważna, jeśli chcesz obudzić się wyspany i wypoczęty. Decoarty.pl jest miejscem w którym z pewnością znajdziesz poduszkę odpowiednią dla siebie, niezależnie od tego czy mają to być poduszki z puchu, poduszki 3 komorowe czy poduszki 4 pory roku. Oferujemy szeroki zakres opcji, które pomogą Ci wybrać poduszkę, która będzie dla Ciebie idealna. Bez względu na to, czy śpisz na boku, na plecach, na brzuchu lub w innej kombinacji, Decoarty ma poduszkę, która najlepiej spełni Twoje potrzeby!

Poduszki do sypiaalni 

Jest 26 produktów.
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Poduszki antyalergiczne

Pozycja do spania
Boczna: Wybierając poduszkę, poszukaj grubszej poduszki zapewniającej odpowiednią wysokość lub klin, a także poduszkę o twardszej jednej stronie i trochę dłuższej. Takie parametry zapewniają poduszki ergonomiczne. Stanowią one naturalne podparcie szyi i kręgosłupa oraz zamykają lukę między ramionami i głową, aby zmniejszyć napięcie szyi.

Plecy: Idealna dla osoby śpiącej na plecach to poduszka o średniej twardości i mniejszej wysokości. Zapewni to, że głowa śpiącego na plecach nie jest odchylana za bardzo do tyłu lub zbyt daleko, powodując ból szyi i dolnej części pleców.

Brzuch: Dla osoby śpiącej na brzuchu najlepszym rozwiązaniem będzie poduszka miękka i cienka. Pomoże ona szyi i kręgosłupowi przylegać do materaca, zapewniając, że ramiona nie znajdą się zbyt wysoko nad głową, aby uchronić szyję i kręgosłup śpiącego na brzuchu.

Poduszki 3 komorowe

Właściwy komfort
Miękkie poduszki pozwalają na zanurzenie w się w nich z całą głową, zapewniają również komfort i wsparcie. Średnie poduszki są wygodne, ale trochę twardsze i dobrze podpierają głowę. Materiał wypełniający poduszkę również wpływa na komfort spania. Decoarty.pl oferuje poduszki z różnymi wypełniaczami, dzięki czemu znajdziesz odpowiednie do twojego łóżka, które będą idealne dla Ciebie!

Poduszki 4 pory roku

Rozmiar poduszki
Poduszki w standardowych rozmiarach są najpopularniejsze i znajdziemy je w większości kompletów pościelowych. Mają wymiary 50 x 60 lub 50 x 70 cm i pasują do standardowych poszewek na poduszki. Poduszki typu king size są polecane do większych łóżek, ponieważ bywają w rozmiarach np. 80 x 80 cm. zajmują dużą łóżka. Jeśli szukasz bardziej dekoracyjnej poduszki o kwadratowym lub prostokątnym kształcie, to poduszki 30 x 50 cm lub 40 x 40 cm będą właściwe.

W Decoarty.pl pilnujemy, żebyście zawsze mieli wiele opcji wyboru do swojego domu. Dlatego w naszym sklepie znajdziecie wiele poduszek na łóżko, w tym poduszki takich marek jak Notte, David Fussenegger, AMZ czy Biederlack. Chcemy mieć pewność, że kiedy szukacie miejsca w sieci z poduszkami, to u nas znajdziecie taką poduszkę, która będzie właśnie dla Was, czy ma to być poduszka anatomiczna, poduszka puchowa letnia, czy dobre poduszki do spania 70x80, lub akaś zupełnie inna i wyjątkowa do Waszego domu. Każdego dnia oferujemy wiele świetnych okazji bez wychodzenia z domu.