Kołdry puchowe, kołdry syntetyczne w Decoarty.pl - Ekskluzywne wyposażenie wnętrz, akcesoria łazienkowe Decoarty.pl
Kołdry

Nie ma nic przyjemniejszego niż budzenie się w chłodny poranek i zagłębianie się w przyjemną, ciepłą kołdrę. Teraz Decoarty.pl przez cały rok pomaga Wam w tym komfortowym uczuciu! Kołdry puchowe są najlepsze w każdej temperaturze, dzięki nowoczesnym i oddychającym materiałom. Dostępne są w różnych gramaturach, liczbie nitek i rozmiarach, więc łatwo jest znaleźć odpowiednią kołdrę dla siebie, spełniającą Wasze potrzeby. Bez względu na to, czy szukacie białego puchu, czy kolorowego, w naszym sklepie znajdziecie odpowiedni. A może potrzebujecie kilku puchowych kołder na różne pory roku? Żaden problem! W naszym szerokim asortymencie znajdziecie zarówno kołdry całoroczne, kołdry puchowe zimowe jak i kołdry letnie.

Kołdry zimowe letnie i całoroczne 

Jest 84 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 84 elementów

Co jest lepsze: kołdra puchowa czy kołdra syntetyczna? Wybór między puchowymi kołdrami i kołdrami syntetycznymi może być trudny, ale ważne jest, aby wybrać tą która będzie spełniała Wasze oczekiwania. Poszwy na kołdry są bardziej uniwersalne, ponieważ można znaleźć prawie każdy wzór, kolor i styl. Kołdry puchowe to zwykle kołdry antyalergiczne, przyjazne alergikom, ale z reguły są droższe od kołder syntetycznych.

Kołdry puchowe

Puch gęsi jest popularnym wypełniaczem od stuleci, i sprawia, że ​​kołdry wypełnione nim są puszyste i cieplejsze. Istnieją również hipoalergiczne kołdry syntetyczne, które są przyjaźniejsze dla domowego budżetu i są także doskonałym wyborem dla osób poszukujących uniwersalności. Kołdry syntetyczne to świetna opcja do łóżka dziecięcego, ponieważ zwykle łatwiej i szybciej można je uprać i wysuszyć w porównaniu z tradycyjną kołdrą z gęsiego puchu, które mają bardziej surowe instrukcje dotyczące prania.

Kołdry antyroztoczowe

Chcesz wiedzieć więcej o kołdrach puchowych i jak je czyścić? Kołdra puchowa gęsia może wymagać od Was bardziej profesjonalnego podejścia do czyszczenia. Powodem tego jest fakt, że wiele domowych pralek nie oferuje wystarczającej pojemności, aby w pełni uprać kołdrę. Dostępne są pralnie profesjonalne które piorą kołdry i poduszki z puchu. Jeśli pierzecie kołdrę puchową w domu, to nie stosujcie płynu do płukania, który może zmniejszyć naturalną objętość piór. Jeśli chodzi o suszenie, to do całkowitego wysuszenia puchu może być potrzebny więcej niż jeden cykl. Przed przystąpieniem do prania przeczytajcie dokładnie wskazówki, jaka temperatura jest odpowiednia dla konkretnej kołdry, jednak zawsze rozsądniej jest stosować niższą. Nie wszystkie kołdry puchowe można czyścić tak samo, dlatego zalecamy zapoznanie się z informacjami producenta o konserwacji, ponieważ niektóre można prać samemu w domu, a inne lepiej oddać do profesjonalnej pralni.

Kołdry ekskluzywne

Kołdry puchowe i komplety pościeli są idealne na każdą pogodę i pasują do każdego wystroju mieszkania. Zanim jednak przejrzycie ich wybór w decoarty.pl, zastanówcie się, czy jest Wam potrzebna kołdra na określoną porę roku, czy też najlepsza będzie wygodna kołdra całoroczna. Przeglądajcie również ofertę kołder syntetycznych, które mogą mieć inny charakter niż tradycyjne puchowe, ale z reguły są łatwiejsze w czyszczeniu i przechowywaniu. Jakość i przystępność cenowa kołder w decoarty.pl i kompletów pościeli jest duża.


W decoarty.pl staramy się, abyście mieli duży wybór prezentowanych kołder. Dlatego znajdziecie tutaj kołdry takich marek jak NOTTE, AMZ. Chcemy mieć pewność, że gdy szukacie miejsca w internecie na zakup kołdry to u nas znajdziecie tą odpowiednią dla siebie. Niezależnie od tego, czy mają to być kołdry antyalergiczne całoroczne czy kołdry puchowe bardzo ciepłe. Każdego dnia mamy wiele świetnych ofert bez wychodzenia z domu.