Promocje

Nowe produkty

Informacja

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe i maty zapewniają komfort i styl w łazience. Odpowiednie wykładziny podłogowe są przyjemne pod stopami i pomagają utrzymać podłogi w stanie suchym, jednocześnie poprawiając ogólny wygląd łazienki. Dywaniki do łazienki w kolorze kości słoniowej, kremowe i turkusowe są szczególnie popularne, ponieważ ich lekkie, neutralne kolory mogą dobrze współpracować z praktycznie dowolną paletą kolorów płytek ściennych i akcesoriów łazienkowych. Decoarty może pomóc w idealnym wykończeniu wystroju łazienki dzięki ogromnej gamie dywaników i mat łazienkowych we wszystkich kolorach. Aby zawęzić opcje i szybko wybrać najlepszy dywanik do swojej łazienki, wykonaj następujące kroki:

Zacznij od rozmiaru. Szukasz maty i dywanika w kolorze kości słoniowej i kremu na podłogę przed umywalką, wanną lub jakiegoś większego, co przykryje większą część podłogi w łazience? Rozważ użycie taśmy do zaznaczenia miejsca lub miejsc, które chcesz przykryć, a następnie zmierz ich rozmiar przed rozpoczęciem zakupów.
Druga sprawa to materiał. Bawełniane maty i dywaniki w kolorze kości słoniowej i kremu mają przyjemny, miękki dotyk pod bosymi stopami i stanowią doskonały wybór dla większości klientów. Opcje poliestru i nylonu są odporne na zużycie i mogą wytrzymać próbę czasu w wilgotnych i mokrych warunkach. Dywaniki z domieszką włókna bambusowego oferują naturalną antybakteryjną odporność, a tworzywa sztuczne i winyle można łatwo wyczyścić.
Porównaj metody pielęgnacji dywaników. Dywaniki i maty w łazience wymagają regularnego czyszczenia, aby pozostały czyste i atrakcyjne. W przypadku często używanych łazienek należy szukać mat i dywaników łazienkowych, które można prać w pralce, które będą łatwe w utrzymaniu na bieżąco. Dywaniki i maty do prania ręcznego i do czyszczenia na sucho są dobrym wyborem w przypadku pomieszczeń rzadziej używanych.
Wykończenie: Chcesz, aby podłoga wokół toalety była odrobinę bardziej luksusowa? Maty i dywaniki łazienkowe są tak ukształtowane, mają specjalnie wycięcie, aby pasowały do podstawy toalety i utrzymywały stopy na ciepłym dywaniku podczas korzystania z niej. Pokrowce na sedes można wykorzystać do ukrycia zużytej lub przebarwionej klapy sedesu oraz do wygodnego siedzenia na zamkniętej klapie toaletowej. W Decoarty znajdziesz setki mat i dywaników łazienkowych w kolorze kości słoniowej, kremowej, turkusowej i wielu innych a także inspirowane naturą, geometryczne, w paski, jodełki, kropki i wielu innych wzorach. Odkryj teraz wybór materiałów, wzorów, stylów, rozmiarów, pielęgnacji. aby wybrać najlepsze pokrycie podłogi do swojej łazienki.

Dzięki taniej wysyłce i tysiącom ofert dostępnych w Decoarty, nie musisz szukać promocji i wyprzedaży przed zakupem!
W Decoarty staramy się zapewnić, żebyś zawsze miał wiele opcji do wyboru przed zakupem tego jednego dywanika do swojej łazienki. Dlatego w ofercie mamy tak wiele dywaników i mat do kąpieli, w tym dywaniki łazienkowe i maty takich marek jak Kleine Wolke, Move, Aquanova. Chcemy mieć pewność, że gdy szukasz sklepu, w którym można kupić dywaniki do łazienki, otrzymasz ten, który jest dokładnie dla Ciebie i Twojej łazienki. Czy jest to dywanik łazienkowy Kleine Wolke, czy mata łazienkowa bawełniana Move, czy coś zupełnie innego i unikalnego do twojej łazienki. Każdego dnia mamy tysiące wspaniałych ofert.

Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Mette Dimter, Aquanova. Duży wybór wzorów i kolorów. W ofercie sklepu również maty drewniane podłogowe do łazienki lub sauny a także dywaniki owalne i pod WC.

Dywaniki łazienkowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Dywaniki 50x50
  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 50x50 cm. Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Aquanova, Mette Ditmer.
 • Dywaniki 50x70 50x80

  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 50x80, niemieckiego producenta Kleine Wolke. Dywaniki do łazienki Move. Dywaniki Aquanova.

 • Dywaniki 55x65
  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 55x65 cm. Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Aquanova, Mette Ditmer. W ofercie sklepu również dywaniki łazienkowe okrągłe.
 • Dywaniki 60x60
  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 60x60 cm. Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Aquanova, Mette Ditmer. W ofercie sklepu również dywaniki łazienkowe okrągłe.
 • Dywaniki 60x80

  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 60x80, znanego solidnego producenta Kleine Wolke.

 • Dywaniki 60x105
  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 60x105 cm. Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Aquanova, Mette Ditmer. W ofercie sklepu również dywaniki łazienkowe okrągłe.
 • Dywaniki 60x90
  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 60x95 cm. Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Aquanova, Mette Ditmer. W ofercie sklepu również dywaniki łazienkowe okrągłe.
 • Dywaniki 60x100
  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 60x100 cm. Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Aquanova, Mette Ditmer. W ofercie sklepu również dywaniki łazienkowe okrągłe.
 • Dywaniki 60x130
 • Dywaniki 60x160

  Dywaniki łazienkowe 60x160 cm.

 • Dywaniki 70x120
  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 70x120 cm. Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Aquanova, Mette Ditmer. W ofercie sklepu również dywaniki łazienkowe okrągłe.
 • Dywaniki 80x140
  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 80x140 cm. Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Aquanova, Mette Ditmer. W ofercie sklepu również dywaniki łazienkowe okrągłe.
 • Dywaniki 85x150
  Dywaniki łazienkowe w rozmiarze 85x150 cm. Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Aquanova, Mette Ditmer. W ofercie sklepu również dywaniki łazienkowe okrągłe.
 • Dywaniki 80x160

  Dywaniki łazienkowe 80x160 cm.

 • Dywaniki okrągłe
  Dywaniki łazienkowe okrągłe o średnicy 70 cm i 90 cm. Dywaniki łazienkowe Kleine Wolke, Aquanova, Mette Ditmer. W ofercie sklepu również maty drewniane łazienkowe lub do sauny.
 • Maty drewniane
  Maty drewniane, bambusowe do sauny lub łazienki producenta Kleine Wolke.