Dywanik Vossen Feeling Chamois w Decoarty.pl

Dywanik Vossen Feeling Chamois

Ekskluzywny Dywanik Vossen FEELING Chamois

Więcej szczegółów

Dywanik na zamówienie. Dostawa 15 dni roboczych.

134,96 zł brutto

  • długość do 65 cm
  • długość od 90 do 105 cm
  • długość od 110 do 125 cm
  • Dywaniki bawełniane

Więcej informacji

Dywanik łazienkowy Vossen Feeling Chamois został wyprodukowany w nowoczesnej technologii AirPillow, która sprawia, że dywanik jest zdecydowanie bardziej chłonny i miękki pod stopami niż produkty konkurencji, a naturalny proces pylenia został zredukowany o 90%, dzięki czemu wyjście z wanny będzie dużo przyjemniejsze a dodatkowo na posadzce nie będą zostawały drobne strzępki materiału z dywanika.

Dywanik łazienkowy kremowy z klasycznym wzorem w postaci trzech prostokątnych żłobień, jest dwustronny, dzięki czemu proces prania możemy wydłużyć o dwa cykle.

Dywanik doskonale sprawdzi się na podgrzewanej podłodze.

WE LOVE COLOURS! to hasło mówi, że Vosen Feeling to wyjątkowo bogaty wybór kolorystyczny - ponad 50 kolorów, które można łączyć ze wszystkimi kolekcjami ręczników Vossen.

Kolorystyka: Kremowa
Skład: 100% z bawełna egipska
Gramatura: 1375 g/m2

Dostępne rozmiary dywaników Vossen Feeling:
Dywanik łazienkowy 60x60
Dywanik łazienkowy 60x100
Dywanik łazienkowy 67x120

Pielęgnacja: Dywaniki można prać w pralce w temperaturze do 60°C (Vossen rekomenduje 40°C) oraz suszyć w suszarkach bębnowych.

Wyprodukowano w Austrii.

Marka Vossen to jedna z najbardziej renomowanych marek tekstylnych na świecie. Na zaufanie klientów, które trwa już od dziesiątek lat, zasłużyła sobie produkując znakomite ręczniki najwyższej jakości w austriackim Jennersdorfie. Produkty Vossen posiadają między innymi certyfikat Step by OekoTex potwierdzający przyjazny środowisku proces produkcji.

Opinie

Napisz opinię

Dywanik Vossen Feeling Chamois

Dywanik Vossen Feeling Chamois

Ekskluzywny Dywanik Vossen FEELING Chamois

30 Inne produkty w tej samej kategorii: