Ręczniki łazienkowe w Decoarty.pl - Ekskluzywne wyposażenie wnętrz, akcesoria łazienkowe Decoarty.pl
Ręczniki

W prostych i wzorzystych wzorach nasza gama ręczników nadaje żywy wygląd Twojej łazience. Pomyśl o jednolitych, pasiastych lub drukowanych ręcznikach w kolorze szarym i niebieskim, a także w kolorowych kwiatach, zabawnych wydrukach i monogramach. Niezależnie od tego, czy chodzi o ręczniki do rąk, czy zestawy z egipskiej bawełny, nasze ręczniki zapewniają eleganckie wykończenie każdej łazienki.

Ręczniki łazienkowe 

Jest 96 produktów.

Podkategorie

  • Ręczniki plażowe

    Ręczniki plażowe, to właśnie dzięki nim otulicie się po kąpieli w morzu lub jeziorze. Duży rozmiar ręcznika umili wyciągniecie się na nim wygodnie podczas opalania, a najwyższa jakość Vossen, gwarantuje długi okres używania.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 96 elementów

Ręczniki kąpielowe

Sprawdźcie czy Wasza łazienka lub garderoba jest w pełni zaopatrzona w ręczniki. Przeciętna łazienka powinna mieć nie tylko ręczniki kąpielowe, ale także co najmniej jeden ręcznik do rąk i jeden ręcznik średni. Jeśli potrzebujecie nowych ręczników do swojej łazienki, to trafiliście we właściwe miejsce. Od prostego białego ręcznika kąpielowego, przez dekoracyjny ręcznik łazienkowy, po kolorowy ręcznik plażowy w paski - gwarantujemy, że znajdziecie to, czego szukacie. Kupcie jeden ręcznik łazienkowy lub jeśli potrzebujecie więcej, komplet ręczników! Jeśli podobają Wam się białe ręczniki, to pamiętajcie żeby zawsze wyglądały czysto. Krótki przewodnik o praniu białych ręczników znajdziecie na naszym blogu w artykule: „ Jak prać białe ręczniki”

Ręczniki bambusowe

Aby rozpocząć wyszukiwanie, powinniście znać rodzaj ręcznika łazienkowego, który chcecie kupić. Mamy wiele rodzajów ręczników, w tym ręczniki do rąk, ręczniki plażowe, ręczniki kąpielowe i myjki. Ręcznik kąpielowy jest zawsze tak duży, że można nim wysuszyć się po wzięciu prysznica lub kąpieli. Ręcznik plażowy używany jest w podobny sposób jak ręcznik kąpielowy, ale jest jeszcze większy i można nim łatwiej owinąć się wokół ciała. Myjka do mycia to najmniejszy ręcznik, który służy do mycia podczas kąpieli lub pod prysznicem zarówno ciała jak i twarzy.

Ręczniki egipska bawełna

Możecie kupić pojedynczy ręcznik łazienkowy lub skompletować kilka z tej samej kolekcji, lub gotowy zestaw ręczników. Kupowanie w ten sposób to świetny sposób, aby wygląd ręczników był skoordynowany pod względem stylu i koloru. Może to być również świetny sposób na jednorazowy zakup w celu wymiany wszystkich starych. Najczęściej w gotowych zestawach ręczników znajdziemy ręcznik do rąk, ręcznik kąpielowy i ręcznik średni. W ten sposób możecie zaspokoić wszystkie potrzeby związane z ręcznikami łazienkowymi. Wejdźcie do sklepu i znajdźcie zestaw, który pasuje do wystroju i koloru Waszej łazienki.
W Decoarty.pl mamy wiele zestawów ręczników o różnej liczbie i rodzajach ręczników. Wybierajcie spośród zestawu w których jest 3, 6, 12 ręczników.

Ręczniki białe

Chociaż nie możecie fizycznie wyczuć tekstury i wagi ręcznika łazienkowego podczas zakupów online, to powinniście wiedzieć, w jaki sposób różne materiały mogą wpływać na teksturę i odczucie. Materiał może również zależeć od rodzaju ręcznika, który chcecie kupić. Większość ręczników wykonana jest z bawełny lub mieszanki bawełny. Bawełna egipska wykonana jest w najwyższej jakości i jest lepiej chłonna od zwykłej bawełny. Bawełna turecka jest kolejnym konkurentem zwykłej bawełny, oferując grubsze, bardziej puszyste włókna przy jednoczesnej najwyższej chłonności. Pamiętajcie, aby kupować ręczniki łazienkowe używając filtrów do rozmiaru ręczników, koloru i materiału.

Oprócz materiału warto znać wagę ręcznika łazienkowego. Aby sprawdzić wagę ręcznika, ważne jest, aby spojrzeć na GSM lub gram na metr kwadratowy. GSM ręcznika można znaleźć w specyfikacjach produktu. Dla porównania, ciężkie, grube ręczniki kąpielowe będą miały GSM powyżej 600. Ręczniki te są ogólnie uważane za ręczniki luksusowe i bardzo dobrze chłoną wodę, co z kolei oznacza, że ​​ich wyschnięcie trwa dłużej. Ręczniki o średniej wadze mieszczą się w przedziale 400-600 gramów na metr kwadratowy, a cienkie ręczniki to 300-400 gramów na metr kwadratowy.

W Decoarty.pl staramy się, abyście zawsze mieli wiele opcji do wyboru przed zakupem ręczników do swojego domu. Dlatego na naszej stronie znajduje się wiele ręczników kąpielowych, w tym ręczniki takich marek jak Aquanova, Kleine Wolke, Move. Chcemy mieć pewność, że kiedy szukacie sklepu online do zakupu ręczników, to u nas dostaniecie ten, który jest właśnie dla Was. Nie ważne czy ma to być komplet ręczników, ręczniki bawełniane Aquanova, ręczniki czarne czy ręczniki kąpielowe dobrej jakości lub coś zupełnie innego i wyjątkowego do Waszego domu.