Dywanik Vossen Feeling Orange w Decoarty.pl

Dywanik Vossen Feeling Orange

Ekskluzywny Dywanik Vossen FEELING Orange

Więcej szczegółów

Dywanik na zamówienie. Dostawa 15 dni roboczych.

134,96 zł brutto

  • długość do 65 cm
  • długość od 90 do 105 cm
  • długość od 110 do 125 cm
  • Dywaniki bawełniane

Więcej informacji

Dywanik łazienkowy Vossen Feeling Orange został wyprodukowany w nowoczesnej technologii AirPillow, która sprawia, że dywanik jest zdecydowanie bardziej chłonny i miękki pod stopami niż produkty konkurencji, a naturalny proces pylenia został zredukowany o 90%, dzięki czemu wyjście z wanny będzie dużo przyjemniejsze a dodatkowo na posadzce nie będą zostawały drobne strzępki materiału z dywanika.

Dywanik łazienkowy pomarańczowy z klasycznym wzorem w postaci trzech prostokątnych żłobień, jest dwustronny, dzięki czemu proces prania możemy wydłużyć o dwa cykle.

Dywanik doskonale sprawdzi się na podgrzewanej podłodze.

WE LOVE COLOURS! to hasło mówi, że Vosen Feeling to wyjątkowo bogaty wybór kolorystyczny - ponad 50 kolorów, które można łączyć ze wszystkimi kolekcjami ręczników Vossen.

Kolorystyka: Pomarańczowa
Skład: 100% z bawełna egipska
Gramatura: 1375 g/m2

Dostępne rozmiary dywaników Vossen Feeling:
Dywanik łazienkowy 60x60
Dywanik łazienkowy 60x100
Dywanik łazienkowy 67x120

Pielęgnacja: Dywaniki można prać w pralce w temperaturze do 60°C (Vossen rekomenduje 40°C) oraz suszyć w suszarkach bębnowych.

Wyprodukowano w Austrii.

Marka Vossen to jedna z najbardziej lubianych marek tekstylnych na świecie. Na zaufanie klientów, które trwa już od dziesiątek lat, zasłużyła sobie produkując genialne ręczniki plażowe najwyższej jakości w austriackim Jennersdorfie. Produkty Vossen posiadają między innymi certyfikat Made in Green By OekoTex, potwierdzający, że asortyment Vosen jest wolny od związków toksycznych, jest produkowany przy użyciu energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych i technologii przyjaznych środowisku jak również, że firma działa w sposób społecznie odpowiedzialny i zrównoważony, dbając o dobro pracowników.

Opinie

Napisz opinię

Dywanik Vossen Feeling Orange

Dywanik Vossen Feeling Orange

Ekskluzywny Dywanik Vossen FEELING Orange

30 Inne produkty w tej samej kategorii: