Dywanik Vossen Feeling Citro w Decoarty.pl

Dywanik Vossen Feeling Citro

Ekskluzywny Dywanik Vossen FEELING Citro

Więcej szczegółów

Dywanik na zamówienie. Dostawa 15 dni roboczych.

134,96 zł brutto

  • długość do 65 cm
  • długość od 90 do 105 cm
  • długość od 110 do 125 cm
  • Dywaniki bawełniane

Więcej informacji

Dywanik łazienkowy Vossen Feeling Citro został wyprodukowany w nowoczesnej technologii AirPillow, która sprawia, że dywanik jest zdecydowanie bardziej chłonny i miękki pod stopami niż produkty konkurencji, a naturalny proces pylenia został zredukowany o 90%, dzięki czemu wyjście z wanny będzie dużo przyjemniejsze a dodatkowo na posadzce nie będą zostawały drobne strzępki materiału z dywanika.

Dywanik łazienkowy żółty z klasycznym wzorem w postaci trzech prostokątnych żłobień, jest dwustronny, dzięki czemu proces prania możemy wydłużyć o dwa cykle.

Dywanik doskonale sprawdzi się na podgrzewanej podłodze.

WE LOVE COLOURS! to hasło mówi, że Vosen Feeling to wyjątkowo bogaty wybór kolorystyczny - ponad 50 kolorów, które można łączyć ze wszystkimi kolekcjami ręczników Vossen.

Kolorystyka: Żółta
Skład: 100% z bawełna egipska
Gramatura: 1375 g/m2

Dostępne rozmiary dywaników Vossen Feeling:
Dywanik łazienkowy 60x60
Dywanik łazienkowy 60x100
Dywanik łazienkowy 67x120

Pielęgnacja: Dywaniki można prać w pralce w temperaturze do 60°C (Vossen rekomenduje 40°C) oraz suszyć w suszarkach bębnowych.

Wyprodukowano w Austrii.

Marka Vossen to jedna z najbardziej uznanych marek tekstylnych na świecie. Na zaufanie klientów, które trwa już od dziesiątek lat, zasłużyła sobie produkując genialne dywaniki łazienkowe najwyższej jakości w austriackim Jennersdorfie. Produkty Vossen posiadają między innymi certyfikat Oeko-Tex-Standard 100 potwierdzający, że wytworzone tekstylia są wolne od związków toksycznych.

Opinie

Napisz opinię

Dywanik Vossen Feeling Citro

Dywanik Vossen Feeling Citro

Ekskluzywny Dywanik Vossen FEELING Citro

30 Inne produkty w tej samej kategorii: