Kołdra MediSens 155x200 4 Pory Roku dla Astmatyków AMZ - Decoarty.pl

Kołdra MediSens 155x200 4 Pory Roku dla Astmatyków AMZ

Kołdra MediSens 155x200 4 Pory Roku dla Astmatyków AMZ to kołdra przyjazna alergikom i osobom cierpiącym na astmę.

Więcej szczegółów

2 szt. na stanie

Wysyłka kołdry 1-2 dni.

271,54 zł brutto

  • Kołdra 160x200
  • kołdry syntetyczne

Więcej informacji

Kołdra MediSens 155x200 4 Pory Roku AMZ to unikatowa kołdra przyjazna alergikom i osobom cierpiącym na astmę, bezpieczeństwo gwarantuje niespotykane na polskim rynku włókno wypełnienia sensifil posiadające prestiżowy atest ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY, dodatkowym atutem jest możliwość prania w temperaturze do 95 stopni C.

Kolekcja MEDISENS to:

- nowoczesna tkanina Mikrofibra, jedwabista w dotyku i jednocześnie wyjątkowo trwała,

- wypełnienie SensiFilTM bezpieczne do użytku dla alergików oraz osób cierpiących na astmę,

- posiada certyfikat asthma & allergy friendly™ gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania,

- możliwość prania w temperaturze 95oC ułatwia utrzymanie produktów w sterylnych warunkach.

Dane techniczne:

- Rodzaje kołder: pikowane w wersji letniej, całorocznej, ciepłej, 4 Pory Roku oraz DUO,

- Rozmiary kołder: 135x200, 155x200,180x200, 200x220,

- Rodzaje poduszek: jednokomorowe w wersji pikowanej z zamkiem,

- Rozmiary poduszek: 40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80,

- Dostępne kolory: biały,

- Tkanina: mikrofibra francuska, 100% poliester.

Produkty z kolekcji MediSens charakteryzują się :

włókno SensiFil:Do wypełnienia kołder i poduszek użyto włókna SensiFilTM firmy Wellman International - jest to wiodący na rynku Europejskim producent najwyższej jakości włókien poliestrowych. Fabryka włókien znajduje się w Irlandii, gdzie podczas produkcji wykorzystuje swoje czterdziestoletnie doświadczenie do wytwarzania unikalnych i innowacyjnych produktów. SensiFilTM to specjalnie zaprojektowane włókno dla osób cierpiących na astmę i alergie. jest wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji chemicznych, toksycznych i alergenów, włókno zostało przebadane przez niezależne laboratoria Allergy Standards Limited i jako pierwsze włókno otrzymało certyfikat asthma & allergy friendly™, włókno jest stale testowane i badane gwarantując podwyższone bezpieczeństwo użytkowania, dzięki nowoczesnej technologii produkcji jest wyjątkowo komfortowe oraz trwałe.

pranie:Możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 95oC pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

antyalergiczny:Wyroby tworzone przede wszystkim z myślą o osobach cierpiących na alergie. Do ich produkcji zastosowano bezpieczne, certyfikowane materiały gwarantujące zdrowy sen.

cyrkulacja:Wysoki stopień filtracji powietrza zapewniony dzięki wyjątkowej kompozycji materiałów pokryciowych i wypełnień.sprężystość:Wypełnienia poddawane są zabiegom uszlachetniającym tam, aby uzyskać maksymalną lekkość i sprężystość.

wysoka jakość:Kołdry zostały przepikowane na całej powierzchni, dzięki czemu wypełnienie pozostanie zawsze na swoim miejscu zapewniając równomierne właściwości izolacyjne. Poduszki dostępne są w wersji gładkiej z zamkiem. Wyroby produkowane są na nowoczesnych maszynach stębnujących, wykończone są ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół.

opakowanie:Kołdry zostały zapakowane w praktyczne i wytrzymałe torby, które poza walorami estetycznymi przede wszystkim zabezpieczają produkt podczas przechowywania i transportu. Poduszki zapakowane są w równie funkcjonalne i gustowne saszetki.

certyfikowane wypełnienie:Włókno wypełnienia posiada certyfikat ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY wydawany przez Allergy Standards Limited - to prowadzona przez lekarzy międzynarodowa organizacja stawiająca sobie za cel wyróżnienie specyficznych produktów przyjaznych astmatykom oraz alergikom. Certyfikat poświadcza możliwość bezpiecznego używania produktu przez alergików oraz osoby cierpiące na astmę.

certyfikat Oeko-Tex:Od 1992 roku Oeko-Tex® Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Opinie

Napisz opinię

Kołdra MediSens 155x200 4 Pory Roku dla Astmatyków AMZ

Kołdra MediSens 155x200 4 Pory Roku dla Astmatyków AMZ

Kołdra MediSens 155x200 4 Pory Roku dla Astmatyków AMZ to kołdra przyjazna alergikom i osobom cierpiącym na astmę.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: