Dozownik do mydła Blomus Sono Micro Chip

Dozownik do mydła Blomus Sono Micro Chip z nowej kolekcji oryginalnych produktów niemieckich projektantów, doskonale wpasowujący się w skandynawski styl.

Więcej szczegółów

Dostępność dozownika Lipiec 2020r

113,01 zł brutto

Więcej informacji

Dozownik do mydła Blomus Sono Micro Chip z nowej kolekcji Sono niemieckiego producenta wyjątkowych akcesoriów łazienkowych.

Matowy, szary dozownik mydła z miękką w dotyku powierzchnią i zaokrąglonymi krawędziami zapewnia przyjemne uczucie. Akcesoria Sono wykonane są z ceramiki, kompozytu i silikonu a ich gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia. Optymalną ilość mydła dozujemy lekkim naciskiem na głowicę pompki. Aby napełnić mydło, wystarczy wyciągnąć głowicę dozownika z uszczelką i wcisnąć ją z powrotem po napełnieniu.

Kolekcja łazienkowa Blomus SONO jest niezwykle funkcjonalna, i jednocześnie odzwierciedla estetyczną wizję marki, tworząc uspokajające i harmonijne otoczenie w codziennym korzystaniu z łazienki.

Kolorystyka: Jasno szara
Wymiary: Wysokość: 14 cm Średnica: 9,5 cm
Pojemność: 250 ml
Materiał: Ceramika, Tworzywo sztuczne

Blomus jest synonimem inteligentnego, minimalistycznego i funkcjonalnego projektu współczesnego domu. Marka założona w 1961 roku i zakorzeniona w niemieckiej tradycji wyjątkowej jakości i wysoko wykwalifikowanego rzemiosła.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: