Blomus akcesoria wyposażenia wnętrz w Decoarty.pl - Ekskluzywne wyposażenie wnętrz, akcesoria łazienkowe Decoarty.pl

Promocje

Marki

Informacja

Kategorie

Blomus

Blomus to marka założona w 1961 roku i zakorzeniona w niemieckiej tradycji, wyjątkowej jakości i wysokowydajnego rzemiosła.

Blomus to rodzinna marka założona w 1961 roku i zakorzeniona w niemieckiej tradycji wyjątkowej jakości i wysokowydajnego rzemiosła. Marka Blomus zbudowała swój sukces z głębokiej wiary w uczciwość materiałów, czystość kształtu i konieczność do doskonałego podejścia. Dzięki temu Blomus stał się wiodącym dostawcą wyposażenia wnętrz i akcesoriów, które przetrwają długie lata i będą uwielbiane przez kolejne pokolenia.


Firma rodzinna

Prowadzona przez czwartą generację rodziny Blome w miejscowości Sundern w regionie Nadrenii Północnej-Westfalii w Niemczech, posiada dziedzictwo silnej więzi rodzinnej i talentu do biznesu, ale Blomus jako marka opowiada również historię geograficzną obszaru, który kiedyś był domem prężnie rozwijającego się przemysłu stalowego i węglowego. Firma rodzinna została założona w 1921 roku jako producent części rowerowych, a w 1961 roku powiększyła asortyment o prezenty i elementy wzornicze, produkowane lokalnie z miedzi, mosiądzu, cyny i stali nierdzewnej. Rok 2000 był kolejną zmianą w historii firmy, kiedy wybrano nazwę Blomus i narodziła się wizjonerska marka projektowania.


Nowe i stare materiały

Stal nierdzewna od samego początku była ważnym materiałem w firmie Blomus i nadal odgrywa zasadniczą rolę w jej sukcesie. Dziś oferta przerodziła się w szeroką gamę przedmiotów w równie różnorodnym asortymencie materiałów, jak kamionka, korek, len, beton i drewno; jednak wciąż ceni ona wyjątkowe cechy stali nierdzewnej - samotnie lub w towarzystwie innych materiałów.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 173 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 173 elementów