Kubek na szczoteczki Blomus Sono Ashley Blue

Kubek na szczoteczki Blomus Sono Ashley Blue z nowej kolekcji oryginalnych produktów niemieckich projektantów, doskonale wpasowujący się w skandynawski styl.

Więcej szczegółów

Wysyłka kubka 2-4 dni.

56,10 zł brutto

Więcej informacji

Kubek na szczoteczki Blomus Sono Ashley Blue z najnowszej kolekcji Sono niemieckiego producenta wyjątkowych akcesoriów łazienkowych.

Matowy, niebieski kubek łazienkowy ma delikatne kształty, idealnie zaokrąglone krawędzie i miękką powierzchnię z wyjątkowym jedwabnym matowym wykończeniem. Akcesoria Sono wykonane są z ceramiki, kompozytu i silikonu a ich gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia.

Kolekcja łazienkowa Blomus SONO jest niezwykle funkcjonalna, i jednocześnie odzwierciedla estetyczną wizję marki, tworząc uspokajające i harmonijne otoczenie w codziennym korzystaniu z łazienki. Ten kubek jest niezbędnym wyposażeniem każdej łazienki.

Kolorystyka: Niebieska
Wymiary: Wysokość: 11 cm Średnica: 8,5 cm
Pojemność: 300 ml
Materiał: Ceramika, Tworzywo sztuczne

Blomus jest synonimem inteligentnego, minimalistycznego i funkcjonalnego projektu współczesnego domu. Marka założona w 1961 roku i zakorzeniona w niemieckiej tradycji wyjątkowej jakości i wysoko wykwalifikowanego rzemiosła.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: