Kołdra OUTLAST 155x200 Biała AMZ

Kołdra OUTLAST 155x200 Biała AMZ stworzona w kosmicznej technologii, optymalizue temperaturę ciała i zapewnia niespotykany komfort.

Więcej szczegółów

Brak produktu

397,56 zł brutto

  • Kołdra 160x200
  • kołdry syntetyczne

Więcej informacji

Kołdra OUTLAST 155x200 Biała AMZ stworzona została w kosmicznej technologii OUTLAST która optymalizując temperaturę ciała zapewnia niespotykany komfort, wyroby dopasowują się termicznie do naszych aktualnych potrzeb, tkanina pokryciowa to najwyższej jakości bawełna o splocie batystowym.

Kolekcja OUTLAST charakteryzuje się:

-kosmiczna technologia włókna OUTLAST zapewnia nam zawsze optymalną temperaturę podczas snu,

-podwyższone bezpieczeństwo użytkowania i łatwość utrzymania higieny,

-najwyższej jakości 100% przędza bawełniana utkana jako szlachetna tkanina batyst,

-ekskluzywny produkt przyjazny alergikom,

-możliwość prania w temp. do 60oC.

Zalety włókna OUTLAST:

-optymalizując temperaturę ciała zwiększa komfort termiczny, -redukuje przegrzewanie i pocenie się organizmu dając przyjemne uczucie chłodu,

-magazynując nadmiar ciepła zapobiega przegrzaniu, w razie potrzeby oddaje zmagazynowane ciepło zapobiegając w ten sposób nadmiernemu wychłodzeniu.

Dane techniczne:

-Rodzaje kołder: pikowane w wersji letniej oraz całorocznej,

-Wymiary kołder: 135x200, 155x200, 180x200, 200x220,

-Rodzaje poduszek: jednokomorowe w wersji gładkiej,

-Wymiary poduszek: 40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80,

-Dostępne kolory: biały,

-Tkanina pokryciowa poduszek: 100% bawełna batyst + włóknina OUTLAST,

-Tkanina pokryciowa kołder: 100% bawełna batyst,

-Wypełnienie kołder: włókno OUTLAST w postaci wysokosprężystej włókniny

-Wypełnienie poduszek: 4-kanalikowe włókno ADVANSA w postaci puchu syntetycznego.

Wyrób tworzony przede wszystkim z myślą o osobach cierpiących na alergie. Do jego produkcji zastosowano bezpieczne, certyfikowane materiały gwarantujące zdrowy sen. Możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 60oC pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów.Wysoki stopień filtracji powietrza zapewniony dzięki wyjątkowej kompozycji materiałów pokryciowych i wypełnień.Wypełnienia poddawane są zabiegom uszlachetniającym tam, aby uzyskać maksymalną lekkość i sprężystość.Kołdry zostały przepikowane na całej powierzchni, dzięki czemu wypełnienie pozostanie zawsze na swoim miejscu zapewniając równomierne właściwości izolacyjne. Poduszki dostępne są w wersji gładkiej wykończonej bizą oraz w wersji pikowanej z zamkiem umożliwiającym regulacje wysokości. Wyroby produkowane są na nowoczesnych maszynach stębnujących, wykończone są ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół.Kołdry zostały zapakowane w eleganckie i wytrzymałe torby z usztywnieniem, które poza walorami estetycznymi przede wszystkim zabezpieczają produkt podczas przechowywania oraz transportu. Poduszki zapakowane są w równie funkcjonalne i gustowne saszetki.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: