Młynek do soli lub pieprzu Kela Kaja 30 cm w Decoarty.pl

Młynek do soli lub pieprzu Kela Kaja 30 cm

KE-11788

Młynek do soli lub pieprzu Kela Kaja 30 cm to obowiązkowe wyposażenie każdej kuchni.

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie. Dostawa ok.14 dni roboczych.

178,78 zł brutto

Więcej informacji

Drewniany młynek do pieprzu, Kela Kaja może służyć do mielenia zarówno soli, jak i pieprzu. Młynek wykonany jest z twardego drewna akacjowego i posiada precyzyjny wysokiej jakości ceramiczny, mechanizm mielący, który jest odporny na ścieranie i korozję, a dzięki temu trwalszy.

Piękny na zewnątrz, z niezawodnym mechanizmem w środku i całkowicie ekologiczny, wykonany z naturalnego drewna liściastego. Wbudowane frezy ceramiczne młynka KELA Kaja nie korodują, nie odkształcają się i nie zużywają podczas procesu mielenia nawet najtwardszych przypraw. Młynek ten, przy odpowiedniej konserwacji, będzie Wam służył przez długi czas bez zmiany jakości mielenia.

Wymiary:
średnica: 6 cm
wysokość: 30 cm

Materiał: drewno akacjowe, ceramika

Aby zachować smak i aromat przypraw często przechowujemy je w hermetycznie zamkniętych pojemnikach. Jeśli przyprawy są już zmielone, to trudno będzie zachować ich aromat i smak przez długi czas. Dlatego najlepszą metodą na przechowywanie przypraw jest trzymanie ich w ziarnach i mielenie bezpośrednio przed użyciem. Do tego właśnie służą te specjalne młynki, za pomocą których możliwe jest przyprawianie potraw świeżo zmieloną solą czy pieprzem.

Opinie

Napisz opinię

Młynek do soli lub pieprzu Kela Kaja 30 cm

Młynek do soli lub pieprzu Kela Kaja 30 cm

Młynek do soli lub pieprzu Kela Kaja 30 cm to obowiązkowe wyposażenie każdej kuchni.

Produkty powiązane

11 Inne produkty w tej samej kategorii: