Pudełko na chusteczki Move Bamboo Canvas Grey Zobacz większe

Pudełko na chusteczki Move Bamboo Canvas Grey

44201-081

Pudełko na chusteczki Move Bamboo Canvas Grey to bardzo efektowne i praktyczne pudełko na chusteczki, wykończony bambusem.

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie. Dostawa 14-21 dni.

121,14 zł brutto

Więcej informacji

Pudełko na chusteczki Move Bamboo Canvas Grey z kolekcji oryginalnych akcesoriów Move Bamboo Canvas, niemieckiej marki Move znanej z produkcji wyjątkowych akcesoriów łazienkowych.

Nowatorskim i praktycznym zarazem jest program Möve BAMBOO, nazwany na cześć innowacyjnej bambusowej ramy tego kosza na pranie. Seria składa się z trzech koszy z bambusowymi ramkami. Atrakcyjne bambusowe ramki nadają szarym płóciennym koszom w różnych kształtach i rozmiarach wsparcie i stabilność i wyjątkowego designu. Podczas gdy dwa z koszy są składane, trzeci model ma solidną ramę przypominającą pudełko z siatki. Ostatnio dodano solidną dwuczęściową skrzynię na pościel oraz zgrabną i innowacyjną, ponadwymiarową torbę do przechowywania prania.

Od 2018 r. dodatki do asortymentu składają się ze składanego kosza na pranie z praktyczną klapką i bambusową ramą, składanego, kwadratowego i prostokątnego kosza do przechowywania z klapką i pojemnika na chusteczki.

  • Materiał: Płótno, bambus
  • Wymiary: 30 x 15 x 12 cm

Produkty powiązane

14 Inne produkty w tej samej kategorii: