Koce Biederlack w Decoarty.pl - Ekskluzywne wyposażenie wnętrz, akcesoria łazienkowe Decoarty.pl

Marki

Informacja

Kategorie

Biederlack

Łącząc jakość, design i funkcjonalność, niemiecka marka Biederlack od ponad 130 lat dzięki pasji, talentowi do kreatywności i odrobinie ciekawości ustanawia najwyższe standardy jakości w produkcji koców. Ciężko pracując każdego dnia, aby oferować klientom jakość w przystępnych cenach, optymalizując cały łańcuch wartości, budując długoterminowe relacje z dostawcami i inwestując w pełni zintegrowany proces produkcji w Greven w Niemczech.

Koce Biederlack są nie tylko indywidualnym wyrazem osobowości, ale także znakiem jakości - wyprodukowanym w Niemczech.


Zespół projektowy Biederlack wkłada serce i duszę w projektowanie wyjątkowych kolekcji. I właśnie dlatego maja w sobie tyle osobowości i miłości.


Tkane koce wytwarzane są w pełni zintegrowanym procesie produkcyjnym przez ponad 150 pracowników w Niemczech, w zakładzie w Greven. Produkowane są dla wszystkich klientów na całym świecie.


W tym procesie Biederlack nie tylko skupia się na produktach, ale także na tym, jak są one wytwarzane. Szczególnie, jeśli chodzi o materiały, które są używane. Muszą być wysokiej jakości, ale także przyjazne dla środowiska i wytwarzane etycznie - podobnie jak cały proces produkcji.


Wszystkie produkty spełniają wysokie standardy.


Od zakupu surowca po dostarczenie towaru, wszystkie procesy odbywają się w zakładzie w Greven. To pozwala mieć największy możliwy wpływ na wszystkie czynniki produkcji i maksymalną elastyczność w rozwoju i projektowaniu produktów. W krótkim czasie spełniane są indywidualne wymagania klientów.


Odpowiedzialność
Kluczowym elementem kultury firmy jest zrównoważona, odpowiedzialna produkcja, która chroni ludzi, środowisko i cenne zasoby. Obejmuje to różne środki związane z polityką energetyczną, takie jak działanie w sposób przyjazny dla środowiska i energii oraz deklaracja środowiskowa naszej firmy. Podejmujemy zielone podejście do rozwoju produktu: nasz koc Recover to prawdziwy produkt z recyklingu - składający się w 52% z bawełny z recyklingu i 48% z poliestru z recyklingu.


Społeczna odpowiedzialność
Bawełna wyprodukowana w Afryce
Od 2005 r. Inicjatywa „Bawełna wyprodukowana w Afryce” ma na celu poprawę warunków życia hodowców bawełny w Afryce Subsaharyjskiej w sposób zrównoważony. Zaangażowanie nie opiera się na darowiznach, ale na zasadzie pomagania innym w pomaganiu sobie przez handel: eksperci uczą afrykańskich drobnych rolników skutecznych i przyjaznych dla środowiska metod uprawy podczas szkoleń rolniczych. Jednocześnie budowany jest międzynarodowy sojusz firm tekstylnych, który stwarza popyt na surowiec bawełniany wyprodukowany w Afryce i płaci opłatę licencyjną za korzystanie z powiązanego sygnetu. Wpływy z opłaty licencyjnej są ponownie inwestowane w regionach projektowych Afryki Subsaharyjskiej, zgodnie z mechanizmami działalności społecznej.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 81 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 81 elementów