Pościel Tivolyo - Ekskluzywne wyposażenie wnętrz, akcesoria łazienkowe Decoarty.pl

Promocje

Marki

Informacja

Kategorie

Tivolyo

Tivolyo, turecki renomowany producent najwyższej jakości pościeli satynowej. Turecka firma Tivolyo Home jest jednym z liderów w produkcji pościeli. Ta firma ma ponad 50 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producent może zaoferować klientom pościel wykonaną z wysokiej jakości materiałów przy użyciu zaawansowanych technologii.

Pościel Tivolyo Home zawsze wygląda szykownie i elegancko, ponieważ producent uważnie obserwuje trendy w modzie i pracują dla niego najlepsi projektanci.

Pościel Tivolyo Home to luksus, na który powinien sobie pozwolić każdy, kto marzy o zdrowym śnie. Miękka, pełna wdzięku i niezwykle piękna satynowa pościel Tivolyo Home jest niezbędna w każdej sypialni i jest uważana za najlepszy materiał na świecie do wyrobu bielizny pościelowej. Tivolyo Home oznacza satynę najwyższej jakości! Taki materiał wykonany jest wyłącznie z naturalnej bawełny, co decyduje o jego absolutnym bezpieczeństwie pod względem ekologii, toksyczności i higieny. Niebezpieczne bakterie, pleśnie i grzyby nie osiedlają się w bawełnianej bieliźnie. Ponadto czysto praktyczne właściwości bawełny decydują o długowieczności jej użytkowania. Satyna jest jedną z najbardziej zaawansowanych tkanin bawełnianych, która łączy wysoką funkcjonalność, trwałość i długą żywotność. Pościel satynowa Tivolyo Home wyglądem przypomina jedwabną pościel, ale jest znacznie tańsza !

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów