Nowości sklepu

Akcesoria i dodatki łazienkowe

Posted by decoarty on

Akcesoria i dodatki łazienkowe, Kleine Wolke 2018.

Zapowiadana w styczniu nowa kolekcja akcesoriów łazienkowych Kleine Wolke jest już dostępna w sklepie. Jak zwykle projektanci nie zawiedli, także w tym roku przygotowali wyjątkowe wyposażenie łazienki.  Akcesoria i dodatki łazienkowe które prezentujemy są niezwykle oryginalne, praktyczne i sprawdzą się w wielu łazienkach.Akcesoria i dodatki łazienkowe

Wśród nich znajdziemy akcesoria łazienkowe z drewnem, takie jak kolekcja Timber, które wykonane są z tworzywa sztucznego a wykończone ozdobnym drewnem bambusowym. Mamy tutaj dozownik mydła, kubeczek na szczoteczki, mydelniczkę, szczotkę toaletową, lustro łazienkowe i wieszak na ręczniki.

Akcesoria i dodatki łazienkowe Kleine Wolke Timber

Drugą kolekcją której akcesoria łazienkowe wykończone są drewnem jest Sasso, która wspomniane drewno ma na spodzie akcesoriów.

Akcesoria i dodatki łazienkowe z drewnem

Trzecią, najbardziej ekskluzywną, jest kolekcja Vento. Kolekcja ta to umiejętne połączenie tworzywa sztucznego z drewnem bambusowym co przekłada się na wyjątkowy design.

Akcesoria i dodatki łazienkowe z drewnem

Kolejną kolekcją wartą uwagi jest Kleine Wolke Edit, która po części zastąpiła bardzo popularną serię Flash. Znajdziemy tu akcesoria łazienkowe czerwone, niebieskie, białe i inne. Charakteryzuje je prosta forma z delikatnymi zaokrągleniami na rogach i błyszczące wykończenie.

Akcesoria i dodatki łazienkowe Kleine Wolke

Teraz przedstawiamy unikalną pod względem designu kolekcję Kleine Wolke Mallow, której faktura przypomina karton falisty. Dostępne są dozowniki mydła stojące, szczotki toaletowe, pojemniki łazienkowe i mydelniczki.

Akcesoria i dodatki łazienkowe

Na uwagę zasługuje również kolekcja Loft Stone, która jako jedyna posiada stojak na szczoteczki do zębów, także elektryczne.

Akcesoria i dodatki łazienkowe

Wśród nowości znajdziemy również jednolite akcesoria łazienkowe, są to kolekcje Cone, Polly, Mable i Joker. Natomiast do kolekcji Cubic dodano żółte akcesoria łazienkowe, beżowe, zielone i niebieskie.

Akcesoria łazienkowe czerwone

Akcesoria łazienkowe jednokolorowe

Akcesoria łazienkowe jednokolorowe

Akcesoria łazienkowe jednokolorowe

Kategoria kosze na śmieci, to tylko jedna nowość – James. To bardzo praktyczne, 5 litrowe kosze na śmieci. Występują w sześciu kolorach, białym, czerwonym, pomarańczowym, czarnym, zielonym i niebieskim.

kosze na śmieci

Do kolekcji Clap doszły nowe kolory, niebieski, turkusowy, żółty i łososiowy.

kosze na śmieci

Wiele nowych, ciekawych wzorów znajdziemy w dziale maty antypoślizgowe i zasłony prysznicowe, np. Anchor.

maty antyposlizgowe

Wartą uwagi jest nowa kolekcja koszy na brudną bieliznę – Double. Kosze wyposażone są w rączki do wygodnego przenoszenia i występują w czterech kolorach – różowym, szarym, beżowym i zielonym. Dodatkiem do nich są pudełka do przechowywania drobiazgów łazienkowych w takich samych kolorach.

kosze na brudna bielizne

Poradniki

Jaką pościel kupić ?

Posted by decoarty on

Jaką pościel kupić ?

Krótki przewodnik po pościeli

Zakup pościeli opiera się na analizie atrybutów produktów i decydowaniu, w jaki sposób są one dopasowane do Twoich potrzeb. Więc jaką pościel kupić ?

Przy wyborze pościeli każda cecha produktu wpływa na jakość i wartość. Dawno minęły czasy, kiedy cena oznaczała jakość lub kiedy pościel wybierano tylko dla koloru i wzoru. Dzisiaj zakup pościeli opiera się na analizie atrybutów produktu i podejmowaniu decyzji, w jaki sposób są one zgodne z Twoimi potrzebami.

Jaką pościel kupić ?

Jaką pościel kupić ? Oto kilka ważnych rzeczy do rozważenia przy wyborze dobrej pościeli:

Struktura pościeli

Pościel może być wykonana z włókien naturalnych lub sztucznych lub z połączenia obu. Ta, która jest dla Ciebie najlepsza, zależy od tego, jakiej pościeli szukasz. Rozważ następujące:

 • Naturalne włókna, takie jak bawełna, jedwab, len lub wełna mają nieodłączne nieregularności i subtelności, które przyczyniają się do naturalnego piękna. Ich główna zaleta chłonności i porowatości sprawia, że pościel z naturalnego włókna reaguje na zmiany temperatury i wilgotności. Zapewnia w ten sposób komfort w każdym środowisku. Tkaniny z włókien naturalnych mają tendencję do marszczenia się po praniu, więc należy je natychmiast wyjąć z pralki i suszarki.
 • Sztuczne włókna, takie jak wiskoza i sztuczny jedwab, są wytwarzane z naturalnych surowców pochodzących z celulozy lub białka roślinnego. Tencel, Modal i sztuczny jedwab wykonany z bambusa to jedne z najbardziej rozpoznawalnych obecnie tkanin wykonanych z włókien sztucznych. Pościel wykonana z włókien sztucznych często ma wiele takich samych cech z naturalnych włókien i jest ogólnie trwalsza. Są niezwykle chłonne, miękkie i jedwabiste a niektóre mają nawet właściwości antybakteryjne. Tkaniny z włókien sztucznych kurczą się podczas prania, dlatego należy ściśle przestrzegać instrukcji dotyczących pielęgnacji.
 • Syntetyki takie jak poliester, akryl i nylon są produktami stworzonymi przez człowieka z produktów petrochemicznych. Tkanina utkana z tych włókien może być barwiona za pomocą kolorów, które są żywsze niż te stosowane w tkaninach naturalnych. Pościel wykonana z włókien syntetycznych będzie odporna na marszczenie. Wadą jest niska porowatość i chłonność, dlatego syntetyk może być niewygodny w ciepłym lub wilgotnym klimacie.
 • Mieszanki są kombinacjami dwóch lub więcej różnych włókien. Zwykle włókno obecne w najwyższym procencie dominuje w tkaninie, ale udana mieszanka będzie wykazywać pożądane cechy wszystkich. Na przykład, blenda z mieszanki lnianej bawełny będzie wykazywać cechy lnu, takie jak chrupka tekstura i naturalny połysk. Jednocześnie wykazuje właściwości bawełny, takie jak lepsza wytrzymałość i mniejszy skurcz niż w 100% z lnu.

Jaką pościel kupić ?

 

Bawełna

Ponieważ bawełna jest najczęściej wybierana do produkcji pościeli, należy zapoznać się z różnymi właściwościami bawełny.

 • Bawełna o długich włóknach, takich jak bawełna egipska, Pima lub Sea Island, jest używana do produkcji najwyższej jakości pościeli. Produkty pościelowe wytwarzane z długich włókien cenione są ze względu na ich giętkość, gładkość i połysk. Ta jakość bawełny jest najdroższa, ale zapewnia wyjątkową trwałość.
 • Bawełna o średnich włóknach jest zwykle używana do pościeli o liczbie zwojów do 230. Produkty tkane z tego rodzaju bawełny są bardzo dobre, ale mają mniej połysku i elastyczności niż te z długimi włóknami.
 • Bawełna o krótkich włóknach nie jest często używana w pościeli ze względu na brak miękkości i trwałości.
 • Bawełna organiczna to niezmodyfikowana genetycznie bawełna, która jest uprawiana przy użyciu metod uprawy i materiałów, które mają niewielki wpływ na środowisko. Pola, w których uprawiana jest bawełna organiczna, nie były traktowane nawozami nieorganicznymi przez co najmniej trzy lata. Certyfikowane przez GOTS produkty z ekologicznej bawełny są produkowane zgodnie z najsurowszymi wytycznymi, zapewniając, że produkt został wyprodukowany w sposób przyjazny dla środowiska oraz że produkt jest wykonany w co najmniej 95% z materiału organicznego.
 • Bawełna czesana to kolejna cecha delikatnej pościeli. Tylko najlepsze gatunki bawełny można czesać, co powoduje, że przędza jest delikatniejsza, czystsza, bardziej lśniąca i mocniejsza niż gręplowane nici. Czesanie jest konieczne do produkcji cienkiej przędzy używanej do produkcji pościeli o dużej liczbie włókien o dłuższej żywotności.

Rodzaj splotu

Rodzaj splotu zastosowany w tkaninie do pościeli odgrywa istotną rolę w trwałości i cenie gotowego produktu. Istnieją trzy podstawowe splot tkaniny stosowane w pościeli:

 • Splot płócienny – Plain Weave, najprostszy z trzech podstawowych splotów, jest używany do około 80% wszystkich pościeli. W splocie płóciennym każda przędza naprzemiennie przechodzi nad i pod drugą, tworząc mocną, równą tkaninę. Przykłady gładkich splotów to batyst, woal, perkal, kambric i bawełniany materiał w kratkę.
 • Splot skośny, identyfikowany przez ukośną linię żebra lub skośną, są używane do produkcji mocnej tkaniny pościelowej, która może mieć bardziej miękką „zasłonę” niż zwykły splot. Konstrukcja skośna ma więcej bawełnianych włókien odsłoniętych na powierzchni tkaniny, dzięki czemu można ją szlifować lub szczotkować dla dodatkowej miękkości. Ponieważ wytworzenie trwa dłużej niż zwykły splot, są na ogół nieco droższe.
 • Splot satynowy służy do wytwarzania gładkiej, błyszczącej pościeli o dużej gęstości. Pościel satynowa dzięki liczbie przędzy odsłoniętej na powierzchni tkaniny nadaje pościeli satynowej charakterystycznego połysku. W związku z tym jest to ta sama charakterystyka odsłoniętej przędzy, która czyni tę tkaninę bardziej podatną na zaczepianie, dlatego ważne jest, aby satyna miała większą liczbę nitek, aby utrzymać przędzę możliwie blisko siebie. Ponieważ satyna jest najwolniejszym z trzech podstawowych splotów do wytworzenia, ma na ogół wyższą cenę.
 • Wzorzyste sploty są najtrudniejsze i najdroższe w produkcji ze względu na swoją złożoność i wytwarzają najtrwalsze tkaniny używane w pościeli. Istnieją dwa podstawowe sploty, Tkacki i Żakard:

– splot tkacki, taki jak „adamaszkowe” paski, piqué i wafel, jest bardziej ekonomiczny i ogranicza się do prostych wzorów.
– Żakard jest najbardziej skomplikowanym splotem i wymaga najlepszej jakości przędzy. Jest to najdroższy ze wszystkich rodzajów splotów do produkcji. Przykłady tkanin żakardowych to adamaszek, gobelin, brokat i matelassé.

Jaką pościel kupić ?

Wykończenie tkaniny

Wybierając pościel, weź pod uwagę, czy zostały użyte specjalne wykończenia tkanin. Trzy najczęściej stosowane wykończenia funkcjonalne to: merceryzacja, kontrola skurczu i odporność na marszczenie.

 • Merceryzacja poprawia kształt poszczególnych włókien bawełnianych, dodając siłę, połysk i zwiększone powinowactwo do barwników.
 • Kontrola skurczu powoduje, że tkanina pościelowa nie kurczy się o więcej niż 1% do 2%. Przykładem kontroli skurczu jest sytuacja, w której tkanina jest poddana sanifikacji. Tego typu wykończenia sprawiają, że produkt jest bardziej wytrzymały, ale może sprawić, że pościel będzie mniej chłodna i wygodna.
 • Odporność na marszczenie jest stosowana w przypadku niektórych tkanin bawełnianych używanych w pościeli, więc po praniu nie wymagają one prasowania. Niektóre z tych zabiegów mogą zmniejszyć chłonność i porowatość produktu.

Rozpoznawanie jakości

Oprócz uwzględnienia atrybutów lnu, poniżej kilka wskazówek wizualnych, które pomogą Ci również rozpoznać jakość w pościeli:

 • Splot tkaniny powinien być zwarty, co można sprawdzić, drapiąc powierzchnię materiału. Jeśli nici przesuwają się z łatwością, produkt może mieć skłonność do tworzenia dziur na krawędziach ze szwem.
 • Splot pościeli powinien być jednolity. Przytrzymaj materiał pod światło i poszukaj nietypowo grubych lub cienkich obszarów. Pościel, w której splot nie jest jednolity, będzie się nierównomiernie zużywać.
 • Kolor powinien być równy i wyglądać świeży. Jeśli w produkcie jest fałd lub zagniecenie, sprawdź, czy kolor został wytarty. Może to wskazywać na słabą jakość barwnika.
 • Pościel z nadrukiem powinny być równe, bez widocznych obszarów niebarwionych, z wyjątkiem obszarów pościeli, które mają być białe.
 • Wydruk geometryczny lub symetryczny powinien być wydrukowany pod kątem prostym.
 • Na powierzchni pościeli nie powinien pojawić się pył w proszku. Jeśli tak, oznacza to zbyt duży rozmiar i może maskować słabą jakość.

Jaką pościel kupić ?

Wskazówki dotyczące wybierania pościeli

 • Jaką pościel kupić kiedy wolisz świeżą, chłodną, ​​gładką pościel? Wybierz zwykły splot pościeli, takich jak batiste, voile, perkale lub cambric. Tkaniny o gładkich splotach są podatne na marszczenie. Aby zminimalizować prasowanie, wysuszyć w niskiej temperaturze i natychmiast wyjąć z suszarki, wygładzić i złożyć.
 • Jaką pościel kupić kiedy wolisz miękką, jedwabiście gładką, błyszczącą pościel ? Wybierz pościel z satyny. Satyna marszczy się mniej niż perkale, ale ze względu na charakter splotu nie jest tak trwała. Aby zminimalizować prasowanie, wysuszyć w niskiej temperaturze i natychmiast wyjąć z suszarki, wygładzić i złożyć.
 • Jaką pościel kupić kiedy jest Ci zawsze zimno? Wybierz bawełnianą, flanelową lub jerseyową pościel do ciepłego i wygodnego łóżka. Te dwie tkaniny są najmniej podatne na zmarszczki. Umyć i osuszyć w ciepłej temperaturze, natychmiast wyjąć z suszarki, wygładzić i złożyć.
 • Jaką pościel kupić kiedy wolisz pościel o naturalnych właściwościach regulujących temperaturę? Wybierz pościel jedwabną lub sztuczny jedwab lub bambusową.
  -Pościel jest bardzo chłonna i odprowadza ciepło od ciała, zapewniając chłodniej w cieplejszych miesiącach. Jest także hipoalergiczny, niestrzępiący i naturalnie odstraszający owady. Ostre, gładkie i wygodne, po każdym praniu płótno staje się bardziej miękkie. Jest to jedna z najtrwalszych tkanin, którą można prać w gorącej wodzie, ale w celu zminimalizowania zmarszczek suchych w niskich temperaturach i natychmiast wyjąć z suszarki, wygładzić i złożyć.
  Jedwab jest naturalnie porowaty i chłonny, utrzymując ciepło w zimie i schładzając się latem. Jedwab można prać w pralce w chłodnej wodzie, w delikatnym cyklu prania, z delikatnym detergentem do prania. Suszyć w suszarce bębnowej.
  Rayon wykonany z bambusa jest bardziej chłonny niż bawełna. Ze względu na naturalną zdolność oddychania, odprowadza ciepło i wilgoć w cieplejszych miesiącach i utrzymuje ciepło w zimie. Ma naturalny dezodorant i właściwości antybakteryjne, które nie zmywają się z czasem. Ponieważ sztuczny jedwab ma skłonność do kurczenia się, uważnie przestrzegaj wszystkich instrukcji dotyczących pielęgnacji.

Porady dla wymagających

 • Jaką pościel kupić gdy masz wrażliwą skórę? Wybierz certyfikowane, przyjazne dla środowiska produkty GOTS lub Oeko-Tex® Certified. Te certyfikaty zapewniają, że pościel została wyprodukowana bez substancji szkodliwych dla Ciebie i Twojej rodziny. Dowiedz się więcej o certyfikowanej ekologicznej pościeli
 • Wybierz pościel z wykończeniem odpornym na marszczenie się. Wykończenie pomaga zminimalizować marszczenie i nie spiera się z biegiem czasu.
 • Masz gruby materac? Wybierz dopasowane prześcieradło z wyjątkowo głębokimi bokami, aby zapewnić dodatkowe pokrycie po bokach łóżka.
 • Dopasowane prześcieradła nie zsuwają się z łóżka? Wybierz dopasowane prześcieradło z gumką dookoła.

Czy ten krótki przewodnik naprowadził cię jaką pościel kupić ?

Nowości sklepu

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke, kolekcja 2018

Posted by decoarty on

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke, kolekcja 2018

Długo oczekiwane akcesoria łazienkowe Kleine Wolke z nowej kolekcji 2018 już wkrótce w ofercie sklepu. A już dzisiaj przedstawiamy kilka poglądowych zdjęć z obszernego katalogu. Zobaczcie w jakim kierunku poszła ta niemiecka marka w bieżącym roku.

Struktura natury

Subtelne naturalne kolory, takie jak kamienna szarość, piasek, beż i naturalna biel podkreślają delikatny, linearny dialog. Na pierwszy plan wysuwa się homogeniczna struktura naturalnego dialogu projektowego, takie jak marmur i drewno.

Akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Nordic Heaven

Oczywiście biel i wszystkie odcienie niebieskiego, to dominujące kolory tej kolekcji. Niebieskie dywaniki do łazienki, niebieskie akcesoria łazienkowe i oryginalna kotwica. Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke są najwyższej jakości i najnowszym wyglądzie, aby wasz dom był niebem na ziemi. Z hasłem „do łazienki i sypialni”, co roku zespół projektantów opracowuje nowe wzorce i innowacje produktowe, najnowocześniejsze kombinacje kolorów, aby stworzyć charakterystyczny styl życia. Maty łazienkowe, ręczniki i pościel są zgodne z normą OEKO-TEX.

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Nowoczesne światła

Jasne, pudrowe kolory, takie jak róża, limonka, stalowy niebieski w subtelnej mieszance o neutralnych odcieniach, takich jak krzemień, biel. Drobne paski, delikatne wzory, figlarne kwiaty i motyle tworzą harmonijną atmosferę skandynawskiego domu.

Akcesoria łazienkowe Kleine WolkeAkcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Poradniki

Jak urządzić kuchnię ? 10 pomysłów

Posted by decoarty on

Jak urządzić kuchnię

Wymarzona kuchnia – przedstawiamy 10 pomysłów jak urządzić kuchnię o której marzysz.

Bardzo często jest sercem domu. Tu przygotowujemy posiłki, ale też spędzamy wolne chwile z rodziną czy przyjaciółmi. Ważne więc by kuchnia była zarazem reprezentacyjna i funkcjonalna. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów jak urządzić kuchnię.

SIŁA CZERWIENI

Jak urządzić kuchnię

Jak urządzić kuchnię w nowoczesnym stylu

To propozycja dla amatorów nowoczesnego, awangardowego wystroju wnętrz. Kontrastowe połączenie czerwieni frontów dolnych i górnych szafek z szarością ścian i piekarnika oraz stalowymi dodatkami tworzy kuchnię pełną energii. Oryginalnym pomysłem jest leżący na podłodze kuchni jednolity dywan, który przełamuje czerwono szarą nowoczesność wnętrza.

Z TĘSKNOTY ZA PROWANSJĄ

Jak urządzić kuchnię

Jak urządzić kuchnię w wiejskim stylu

Stylowo i ze smakiem. Efekt przytulnej, wiejskiej kuchni zapewniają meble w białym kolorze lub ecru oraz dodatki, zwłaszcza oryginalny stół czy drewniane taborety.  Jasne kolory, zioła w doniczkach, stara lampa i charakterystyczna podłoga tworzą romantyczną, urokliwą aurę.

ZNAD FIORDU

Jak urządzić kuchnię w skandynawskim stylu

Jak urządzić kuchnię w skandynawskim stylu

Duża kuchnia w prostym, skandynawskim stylu. Oszczędna forma i czysta biel na tle białych ścian sprawiają, że pomieszczenie staje się jasne oraz przestronne. Dzięki temu że na podłodze położono deski a stół ma drewniany blat traci jednak charakter sterylnego laboratorium. Przytulności dodają jej też zieleń w doniczkach oraz położony na środku dywan.

PROSTA FORMA

Jak urządzić kuchnię

Jak urządzić kuchnię w ciemnych barwach

Nowoczesność w bardzo przyjaznej wersji. Taki klimat udało się uzyskać poprzez umiejętne połączenie koloru ciemnego drewna z chłodnym aluminium. Czarna ściana z delikatnym ciepłym podświetleniem i blat w jaśniejszym kolorze drewna współgrają z ascetycznymi, pozbawionymi ozdób i klamek szafkami. Pomieszczenie to nie potrzebuje właściwie żadnych dodatków. Do takiej kuchni idealnie pasuje jasna podłoga z żywicy epoksydowej. Jest bardzo efektowna, a przy tym odporna na zniszczenia. Bardzo łatwo ją czyścić.

UROK KLASYKI

Jak urządzić kuchnię

Jak urządzić klasyczną kuchnię

Połączenie szarości z bielą i kolorem naturalnego drewna to wysmakowany tercet – ponadczasowy, estetyczny i wyrafinowany. Kuchnia jest niewielka, ale zmieściło się w niej wszystko. Szafki ścienne i wyjątkowe wysokie szafy to innowacyjny pomysł. W tym wnętrzu bardzo odpowiednia wydaje się jasna podłoga z desek i wyspa z ciemnym drewnianym blatem.

JASNY ZAKĄTEK

Jak urządzić kuchnię

Jak urządzić kuchnię w jasnych kolorach

W otwartej na salon małej kuchni świetnie prezentują się meble w kolorze drewna. Na jednej ze ścian zrezygnowano ze zwartej górnej zabudowy na rzecz białego okazałego okapu. Duża wyspa służąca za stół to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki.

MINIMUM BARW

Jak urządzić kuchnię

Jak urządzić kuchnię na biało

W tej kuchni pierwszoplanową rolę odgrywa wszechobecna biel. Na niej ładnie się prezentują drewniane stołki i front piekarnika w stalowym kolorze. Wykończeniem mogą tu być stalowe akcesoria kuchenne. Proste białe meble idealnie pasują tutaj do białych ścian.

STARE I NOWE

Jak urządzić kuchnię

Kuchnią z tablicą magnetyczną

Czarna ściana – tablica w kuchni to bardzo praktyczny pomysł, bo można robić na niej kredą notatki. Stonowany kolor szafek, dywan, podłoga z ciemnych desek i drewniany stół tworzą ciepły i przytulny klimat.

WOKÓŁ WYSPY

Jak urządzić kuchnię

Jak urządzić kuchnię z wyspą

To modne i funkcjonalne rozwiązanie, które oddziela przestrzeń kuchenną od salonu. Blat z jednej strony wyższy stał się wygodnym barkiem. Wyspa wykonana z jasnego tworzywa tworzy spójną całość z szafkami.

Nowości sklepu

Narzuty na łóżko Antilo – kolekcja 2018

Posted by decoarty on

Narzuty na łóżko Antilo – 2018

Narzuty na łóżko Antilo

Narzuta Antilo Baker Beige

Narzuty na łóżko Antilo. Nowa kolekcja narzut na łóżko, hiszpańskiej marki Antilo produkującej eleganckie, ekskluzywne tekstylia domowe. Hiszpańskie narzuty na łóżko Antilo od wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów poszukujących wyjątkowych i oryginalnych tekstyliów do domu. Nowa kolekcja charakteryzuje się stonowanymi kolorami, głównie dominuje kolor beżowy, szary, i niebieski a także kolor brudnego różu. Wzory narzut to w większości pasy w zróżnicowanych konfiguracjach – szerokie, wąskie, jednolite czy kolorowe. Wyjątkiem jest jeden wzór florystyczny narzuty z kolekcji Antilo Malei.

Narzuty na łóżko Antilo

Narzuta na łóżko Antilo Malei

Narzuty na łóżko Antilo

Narzuta na łóżko Antilo Sole Malva

Narzuta w sypialni

Narzuty na łóżko Antilo zapewnią przyjemny sen, a także wniosą do sypialni więcej ciepła i oryginalnego wyglądu. Wymiana narzuty co sezon urozmaici Twoją sypialnię i sprawi że nie będzie w niej nudno. Narzuta chroni kołdrę i poduszki przed osiadaniem kurzu i zabrudzeniami dnia codziennego i zaprowadza ład i porządek w sypialni. Narzuta podkreśla styl sypialni i Twoje indywidualne potrzeby. Dzięki narzucie nie musisz ścielić codziennie łóżka, wystarczy równo ułożyć kołdrę i poduszki, a wszystko przykryć dobrze dopasowaną narzutą. Jak widzimy narzuta na łóżko spełnia wiele funkcji.

Narzuty na łóżko Antilo

Narzuty na łóżko Antilo

Narzuta w salonie

Także w salonie narzuta doskonale się sprawdzi, to nic innego jak dekoracja pokoju czy przykrycie pewnych niedoskonałości i zabrudzeń które się nagromadziły. Wieloletnie zużycie kanapy czy plamy powstałe w wyniku różnego rodzaju zalań ? Nie musimy wymieniać kanapy na nową czy inwestować w profesjonalną firmę która nam wypierze kanapę – w doskonały sposób przykryjemy to wszystko narzutą, oczywiście odpowiednio dobraną pod kątem wielkości i koloru, żeby codzienne przebywanie z nią sprawiało nam przyjemność. Narzuta na łóżko musi przykrywać całe łóżko i pościel która się na nim znajduje. Jak w każdym sezonie, tak i w obecnym Antilo zadbało o każdego klienta projektując tak wiele propozycji narzut. Mamy do wyboru szeroką gamę kolorów, beżowe, szare, niebieskie i różowe i rozmiarów, od narzut 180×270 do szerokich w rozmiarze 300×270. Do każdej narzuty warto dokupić wyjątkowe, designerskie poszewki dekoracyjne które uzupełniają się z narzutami.

Mamy nadzieje że długi okres oczekiwania na dostawę narzuty zrekompensuje sama narzuta, która jest niezwykle ekskluzywna.

Poradniki

10 najlepszych prezentów pod choinkę

Posted by decoarty on

10 najlepszych prezentów pod choinkę z naszego sklepu z grudnia 2016 roku.

Tak przedstawia się lista 10 najlepszych prezentów pod choinkę, czy w bieżącym roku będzie podobnie ?

Miejsce 10:

Ręcznik Move New Essential Emerald

Ręczniki Move New Essential

Ręczniki Move New Essential

Ręczniki marki Move zawsze cieszą się wielką popularnością. W zeszłym roku kolor turkusowy rządził w łazienkach zadowolonych klientów.

Miejsce  9 :

Pościel Minionki 160×200

Pościel Minionki 160x200 05 9215 Minions 05 Faro

Pościel Minionki 160×200 Faro

Pościel dziecięca z motywem Minionków, bohaterami wyjątkowej kreskówki dla dzieci cieszy się wysokim 9 miejscem. W 2017 roku weszła do kin nowa, trzecia wersja Minionków. Film ma szansę powtórzyć sukces.

Miejsce 8:

Pościel satynowa 200×220 XQ Top Design Greno

Pościel Greno Top Design

Pościel Greno Top Design

Greno to wiodący przedstawiciel i producent polskiej pościeli satynowej najlepszej jakości

Miejsce 7:

Narzuta Antilo Lancel

Narzuta Antilo Lancel

Narzuta Antilo Lancel

Beżowe kolory narzuty w połączeniu z naturalnym prostym wzorem stały się wiodące do osiągnięcia sukcesu w rankingu najlepszych produktów.

Miejsce 6:

Komplet ręczników Greno

Komplet ręczników Greno

Komplet ręczników Gracja 6

Komplety ręczników polskiej marki Greno co roku zajmują wysokie pozycje. Cieszą się wysoką pozycją ponieważ to doskonały pomysł na ekskluzywny prezent.

Miejsce 5:

Kosz na śmieci Kleine Wolke 5L Clap Copper Black

Kosz Kleine Wolke Clap Copper

Kosz Kleine Wolke Clap Copper

Ten wyjątkowy kosz, swoje wysokie piąte miejsce zawdzięcza wyjątkowemu wyglądowi. Jest czarny ze złotym obramowaniem w górnej części.

Miejsce 4:

Dozownik mydła Flash Czarny S Kleine Wolke

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke Flash

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke Flash

A teraz to już klasyka niemieckiej marki Kleine Wolke. Akcesoria łazienkowe z kolekcji Flash cieszą się niezmiennie bardzo dużą popularnością. Tutaj mamy dozownik w czarnym kolorze, ale inne kolory, a już najbardziej czerwony również sprzedają się w dużych ilościach. Prostota w wyglądzie i przystępna cena to główne atuty tej kolekcji.

Miejsce 3:

Kosze na śmieci Kleine Wolke Glossy

Kosze na śmieci Kleine Wolke Glossy

Kosz na śmieci 5L Glossy Kleine Wolke już drugi sezon z nami i ciągle w czołówce sprzedaży. I oczywiście kolor biały najlepiej sprzedający się.

Miejsce 2:

Kosz na śmieci Kleine Wolke 5L Clap White

Kosze na śmieci Kleine Wolke Clap

Kosze na śmieci Kleine Wolke Clap

Kosze Clap marki Kleine Wolke, zawsze w czołówce. To bardzo udana seria koszy na śmieci. Największą popularnością cieszą się właśnie kosze na śmieci Clap w białym kolorze.

Zasłużone 1 Miejsce:

Pudełko okrągłe z kokardą ciemnozielone (36)

Pudełka dekoracyjne

Pudełka dekoracyjne

To już kolejny rok kiedy Pudełko jest na pierwszym miejscu 😉 Wykorzystywane do przechowywania kapeluszy ale również jako opakowanie prezentowe.

I to już wszystko. Pozdrawia redakcja decoarty.pl

Zapisz

Nowości sklepu

David Fussenegger Koce- kolekcja 2017

Posted by decoarty on

Koc na zimne wieczory

Dużymi krokami zbliża się jesień, wieczory robią się coraz chłodniejsze, poranki ładne, słoneczne ale również dosyć zimne. Przy tej okazji warto już zaopatrzyć się w coś ciepłego, przydatnego.  Z pewnością z nowej kolekcji koców austriackiego producenta David Fussenegger każdy wybierze coś dla siebie. W ofercie wyjątkowe, modne koce ze zwierzętami, jak również piękne wzorzyste i jednolite koce bawełniane. Do kompletu proponujemy poszewki dekoracyjne. W kolekcji David Fussenegger 2017 poszewki jednolite, jak również z modnym zwierzęcym wzorem.