Narzuty na łóżko Antilo – kolekcja 2018

Narzuty na łóżko Antilo – 2018

Narzuty na łóżko Antilo
Narzuta Antilo Baker Beige

Narzuty na łóżko Antilo. Nowa kolekcja narzut na łóżko, hiszpańskiej marki Antilo produkującej eleganckie, ekskluzywne tekstylia domowe. Hiszpańskie narzuty na łóżko Antilo od wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów poszukujących wyjątkowych i oryginalnych tekstyliów do domu. Nowa kolekcja charakteryzuje się stonowanymi kolorami, głównie dominuje kolor beżowy, szary, i niebieski a także kolor brudnego różu. Wzory narzut to w większości pasy w zróżnicowanych konfiguracjach – szerokie, wąskie, jednolite czy kolorowe. Wyjątkiem jest jeden wzór florystyczny narzuty z kolekcji Antilo Malei.

Narzuty na łóżko Antilo
Narzuta na łóżko Antilo Malei
Narzuty na łóżko Antilo
Narzuta na łóżko Antilo Sole Malva

Narzuta w sypialni

Narzuty na łóżko Antilo zapewnią przyjemny sen, a także wniosą do sypialni więcej ciepła i oryginalnego wyglądu. Wymiana narzuty co sezon urozmaici Twoją sypialnię i sprawi że nie będzie w niej nudno. Narzuta chroni kołdrę i poduszki przed osiadaniem kurzu i zabrudzeniami dnia codziennego i zaprowadza ład i porządek w sypialni. Narzuta podkreśla styl sypialni i Twoje indywidualne potrzeby. Dzięki narzucie nie musisz ścielić codziennie łóżka, wystarczy równo ułożyć kołdrę i poduszki, a wszystko przykryć dobrze dopasowaną narzutą. Jak widzimy narzuta na łóżko spełnia wiele funkcji.

Narzuty na łóżko Antilo
Narzuty na łóżko Antilo

Narzuta w salonie

Także w salonie narzuta doskonale się sprawdzi, to nic innego jak dekoracja pokoju czy przykrycie pewnych niedoskonałości i zabrudzeń które się nagromadziły. Wieloletnie zużycie kanapy czy plamy powstałe w wyniku różnego rodzaju zalań ? Nie musimy wymieniać kanapy na nową czy inwestować w profesjonalną firmę która nam wypierze kanapę – w doskonały sposób przykryjemy to wszystko narzutą, oczywiście odpowiednio dobraną pod kątem wielkości i koloru, żeby codzienne przebywanie z nią sprawiało nam przyjemność. Narzuta na łóżko musi przykrywać całe łóżko i pościel która się na nim znajduje. Jak w każdym sezonie, tak i w obecnym Antilo zadbało o każdego klienta projektując tak wiele propozycji narzut. Mamy do wyboru szeroką gamę kolorów, beżowe, szare, niebieskie i różowe i rozmiarów, od narzut 180×270 do szerokich w rozmiarze 300×270. Do każdej narzuty warto dokupić wyjątkowe, designerskie poszewki dekoracyjne które uzupełniają się z narzutami.

Mamy nadzieje że długi okres oczekiwania na dostawę narzuty zrekompensuje sama narzuta, która jest niezwykle ekskluzywna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to Top
%d bloggers like this: