Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke, kolekcja 2018

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke, kolekcja 2018

Długo oczekiwane akcesoria łazienkowe Kleine Wolke z nowej kolekcji 2018 już wkrótce w ofercie sklepu. A już dzisiaj przedstawiamy kilka poglądowych zdjęć z obszernego katalogu. Zobaczcie w jakim kierunku poszła ta niemiecka marka w bieżącym roku.

Struktura natury

Subtelne naturalne kolory, takie jak kamienna szarość, piasek, beż i naturalna biel podkreślają delikatny, linearny dialog. Na pierwszy plan wysuwa się homogeniczna struktura naturalnego dialogu projektowego, takie jak marmur i drewno.

Akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Nordic Heaven

Oczywiście biel i wszystkie odcienie niebieskiego, to dominujące kolory tej kolekcji. Niebieskie dywaniki do łazienki, niebieskie akcesoria łazienkowe i oryginalna kotwica. Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke są najwyższej jakości i najnowszym wyglądzie, aby wasz dom był niebem na ziemi. Z hasłem „do łazienki i sypialni”, co roku zespół projektantów opracowuje nowe wzorce i innowacje produktowe, najnowocześniejsze kombinacje kolorów, aby stworzyć charakterystyczny styl życia. Maty łazienkowe, ręczniki i pościel są zgodne z normą OEKO-TEX.

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Nowoczesne światła

Jasne, pudrowe kolory, takie jak róża, limonka, stalowy niebieski w subtelnej mieszance o neutralnych odcieniach, takich jak krzemień, biel. Drobne paski, delikatne wzory, figlarne kwiaty i motyle tworzą harmonijną atmosferę skandynawskiego domu.

Akcesoria łazienkowe Kleine WolkeAkcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Akcesoria łazienkowe Kleine Wolke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to Top
%d bloggers like this: