Bovi I Obrusy, pościel w Decoarty.pl - Ekskluzywne wyposażenie wnętrz, akcesoria łazienkowe Decoarty.pl

Promocje

Marki

Informacja

Kategorie

Bovi

BOVI to europejska marka tekstyliów domowych najwyższej jakości. Założona w 1960 r. przez Vaz da Costa, znaną i najnowocześniejszą fabrykę wykończeniową w Guimarães w północnej Portugalii. Wysokiej jakości tekstylia domowe z szeroką gamą produktów do sypialni, łazienki i stołu. Od niedawna oferta została poszerzona o ekskluzywną linię damskich piżam, wykonanych z egipskiej bawełny i czystego jedwabiu.


Bovi from Os Tais on Vimeo.


BOVI to znacznie więcej niż marka. Tworzy i produkuje dzięki własnemu zespołowi projektowemu i w pełni rozplanowanemu zakładowi produkcyjnemu. Kontroluje wszystkie etapy produkcji, zapewniając wysoki poziom kontroli jakości. Coroczne kolekcje wprowadzane są na rynek co roku w styczniu i dostępne są w ponad 35 krajach.


BOVI inspiracje czerpie z europejskiego kunsztu i drobnych szczegółów, dzięki którym dostosowuje swoje unikalne produkty. Proste i eleganckie formy, współgrające z bogatymi haftami i ozdobami. Satyna bawełniana, len i inne drobne naturalne włókna są podstawą tkanin, które wykorzystuje w kolekcjach. Zaangażowanie w jakość i innowacje znajduje odzwierciedlenie w ciągłych inwestycjach w najnowocześniejsze maszyny i wysoko wykwalifikowane zasoby ludzkie. Własne laboratorium testowe jest w pełni wyposażone zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 124 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 124 elementów